Συγχαίρουμε τους μαθητές μας και ευχόμαστε... Καλή Σταδιοδρομία!
Νταλαπέρας Παναγιώτης - ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (2ος)
Φραγκούλης Χρήστος - ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Αλπάς Βασίλης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Φωτάκης Παντελής - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Τζιμάνης Δημήτρης - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Βασίλα Γεωργία - ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ.) (2η)
Μόσχος Σταύρος - ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
Θεοφάνης Νικόλαος - ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
Νάστας Παναγιώτης - ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ (2os)
Πολονύφη Μαρία - ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)
Mπάλλα Ευφροσύνη - ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Λιβιτσάνος Γιώργος - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Βελαώρας Ανδρέας - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Δράκος Γαλάνης Δημήτρης - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Αλεξοπούλου Αφροδίτη - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Δερβίση Ευφροσύνη - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Φαφούτης Θεόδωρος - ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Μαργαρίτη Κατερίνα - ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κέκελου Παναγιώτα - ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Θεοχαρόπουλος Γεώργιος - Μάριος - ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
Κονιώση Μαρουλα - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Φράγγου Μαριαλένα - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ματσούκα Σταματία – Μαρία - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Νταλαφούρας Χρήστος - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Μητσοστέργιου Ελευθερία - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Καρτέρη Κωνσταντίνα - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
Ματσούκας Στέλιος - ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Νικολοπουλος Χαράλαμπος - ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Καραμήτρου Ευθυμία - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
Σταμούλη Κων/να - ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Τίγκας Σίμος - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Ντόβας Πολύκαρπος - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Σεϊταρίδη Ελένη - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Γεωργίου Χρήστος - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Αμπντέλ Σαλάμ Σάντο - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
Στεργίου Σωτηρία - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
Παπαθανασίου Χριστίνα - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
Μούτσιος Βαγγέλης - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Σάκκος Γιώργος - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Κουτσώνα Μαρίνα - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Mαλάμου Παναγιώτα - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Σανιδάς Γρηγόρης - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
Σκλαπάνης Ταξιάρχης - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Τσαφάς Χαράλαμπος - ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κωστάκης Δημήτρης - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
Αναστασόπουλος Δημήτρης - ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ηγούμενος Γεώργιος - ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
Σερέτης Γιώργος - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
Μπαμπαλή Κων/να - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
Στραβοδήμος Φώτης - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Μπλαντζουκα Φωτεινή - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
Χορταριά Μάρθα - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Λιάλιος Δημήτρης - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
Πασά Χρύσα - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
Χριστοδούλου Δέσποινα - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
Γρίβας Δημήτρης - ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
Σιάτρας Οδυσσέας - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
Φραντζεσκάκης Κωνσταντίνος - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
Σαρδέλης Κωνσταντίνος - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
Ξηροκώστας Κωνσταντίνος - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
Ακολουθείστε μας στο Facebook